Skipper Hakkında Donanım Malzemeleri Tekne Mümessilliklerimiz İletişim
Orhan Tüker
Web www.seahorseblocks.com

Son senelerde klasik yeni dızaynların inşaa edilerek fuarlarda sergilenmeye başlaması ve devamında denizlerimizde sık sık görülmeye başlaması güverte donanımlarında yeni ürünlerin tasarım ve de üretilmesine neden olmuştur.İşte Seahorse Blocks firması konu klasik teknelere makaralar üretmekte bir başka deyişle offshore endüstrisi ve en yüksek yatçılık için özel ekipman üretmektedir.

Seahorse Blocks firması İngiliz denizcilik tecrübesini , İtalyan tasarımını , Amerikan yüksek teknolojisini , Tayvan iş gücünü ve İsviçre üretimini biraraya getirmiş uluslararası bir takımı temsil etmektedir. Firmanın güvenilir temsilcileri profesyonel danışmalık ve mükemmel satış sonrası için hizmetinizdedir.

Seahorse Blocks firması klasik yelkenli tekneler , replikalar ve modern yatlar için sofistike makaralar üretmektedir. Ürünler klasik nikel, nikel-aluminyum- broz ve çelik olmak üzere üç versiyonda dökülmüşlerdir. Her seçenek üç boy ( 4,5 ve 6 inç ) ve tek, çift ve üçlü dilli olarak sağlanmaktadır. Makaralar değişik halat uzunluklukları ve kullanılacak yerlerdeki sistemlere göre tek veya çift taraflı sabit bağlantı eklentileri ile de üretilmektedir.

Kullanılan malzemelerden "inconel" ısıya dayanıklı - non manyetik - nikel/krom temelli bir alışımdır. Bu alaşımının denizaltı uygulamalarında kullanılmasının en önemli nedenleri çok yüksek gerilme direncine sahip olması ve paslanmaya karşı süper dayanıklılığıdır.Diğer kullanılan " C77001 " ise nikel ve çinko ihtiva eden bir bakır alışımdır. Yüksek gerilme direnci, yüksek verimi ve uzun dönem paslanmazlık direnci sayesinde bu alışım da eşanjörler, kondansatörler, buhar gücü ekipmaları, kritik su rezervi sistemleri ve özel deniz donanımları gibi modern endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır.

Seahorse malzeme seçenekleri, boyutlar, versiyonlar ve değişiklikler hepsi
tüm denizcilik ihtiyaçlarını ve özel zevkleri karşılayacak ısmarlama bir
üretim düzeyinde ürün yelpazesini meydana getirir. Bütün makaralar zorlu
iklim koşulları için üretilmiş kendinden yağlamalı, denizsuyuna dayanıklı
bilya sistemi ile donanımlıdır. Seahorse orjinalleri asgari bakım ile çok
uzun süre kullanım garanti eder.

Web www.seahorseblocks.com
 
  UTL
  Çağla 1 Mahallesi 2. cadde No.4 Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbul
  Tel : 0 212 202 73 46-66 / Gsm : 0 533 273 29 85
  Fax: 0 212 292 91 93
  E-Mail: info@skiper.org

Skiper & Orhan Tüker - Donanım Malzemeleri -
Tekne Mümessilliklerimiz - İletişim   
 UTL © Copyright 2013

Web Güncelleme Karaweb