Skipper Hakkında Donanım Malzemeleri Tekne Mümessilliklerimiz İletişim
Orhan Tüker
 
Web www.ronstan.com
 
Ronstan bir Avusturalya firmasıdır. Baştan sona dızaynları ile üretim ve dağıtımları ile kendi ülkesinin rakipsiz ismidir. Şirket merkezi Melbourne olup Avusturalya ve Dünya talepleri diğer kendi ülkelerindeki Sydney-Brisbane ve Perth ofisleriyle desteklenir. Uluslararası piyasalarda RONSTAN ilk üç üretici arasında yer almaktadır. Başlıca Amerika, İngiltere, Yeni Zelanda ve Danimarka’da ihracat merkezlerini ve depolarını kurarak toplam 45 ülkede başarılı olarak çalışmaktadırlar.UTL SKİPER Ronstan firması ve ürünlerini Türkiye’de “büyük tekne projelerinde” temsil etmektedir. Ronstan yelkenli tekne donanım malzemelerinin yanısıra başta liftin ve diğer bağlantı aksesuarları olmak üzere direk donanım malzemeleri ürünleri üretimi ile de ön plandadır.

RONSTAN   için  bugün  tek  bir  hedef ve  felsefe  vardır; Konusunda  dızayn ve  uzun  vadeli  teknolojik  araştırma / geliştirme  yatırımlarını  yapmak, ürünleriyle  yelken  spor ve  sektörüne  kalitesiyle-güvenilirliği ile  hizmet  edebilmek.

Web www.ronstan.com

RONSTAN  gurubunun  diğer  çok  ilginç  faaliyeti  de  mimarlık  ve  inşaat  sektöründe  stat,otel,işyeri  ve  köprü  inşaatlarında   çubuk  ,  tel  ve  bağlantı  aksesuarlarıyla  yer almalarıdır. Bugün  yaptıkları  çatılarla - güneşliklerle - statlarla - köprülerle -merdivenlerle - korkuluklarla ve  cam  sistemleriyle  tanınmışlardır.
Mutlaka  www.ronstantensilearch.com sitesinden  inceleyiniz.

 
  UTL
  Çağla 1 Mahallesi 2. cadde No.4 Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbul
  Tel : 0 212 202 73 46-66 / Gsm : 0 533 273 29 85
  Fax: 0 212 292 91 93
  E-Mail: info@skiper.org

Skiper & Orhan Tüker - Donanım Malzemeleri -
Tekne Mümessilliklerimiz - İletişim   
 UTL © Copyright 2013

Web Güncelleme Karaweb   
      


-