Skipper Hakkında Donanım Malzemeleri Tekne Mümessilliklerimiz İletişim
Orhan Tüker
Web www.rondal.com

Rondal ısmarlama superyat dünyasının yaptığı ürünlerin çok yüksek kalitesiyle , tasarımlarıyla ve de çeşitliliği ile çok öne çıkmış bilinen bir Hollanda firmasıdır. Uluslararası piyasalarda mühendislik çalışmalarıyla da ısmarlama yatlara ürün ve servis çareleri alternatifleri yaratmışlardır.

Rondal yatırımlarıyla , ekspertizleriyle ve donattığı teknelerle Hollanda denizcilik sektörünün merkezinde yerini almıştır. Gemi inşaat mühendisleriyle , makina mühendisleriyle , tasarımcılarla , tekne sahipleri ve ekipleriyle yakın çalışmayı ve de dolayısıyla önde düşünmeyi – teknolojinin önünde gitmeyi hedeflemişlerdir.

Rondal çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Yelkenli ve motor yatlar için ürettikleri standart ve ısmarlama ürünler çok çeşitlidir. Alüminyum ve karbon direkler , vinçler , makaralar , ray ve ray arabaları , güverte kapakları ve kapılar yapmaktadırlar. Sahip oldukları başarıların arkasında çok sağlıklı bir ekip ve takım anlayışı vardır.Disiplin ile gelen bir mükemmelliyetçilik vardır..

 

Web www.rondal.com

 

 
  UTL
  Çağla 1 Mahallesi 2. cadde No.4 Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbul
  Tel : 0 212 202 73 46-66 / Gsm : 0 533 273 29 85
  Fax: 0 212 292 91 93
  E-Mail: info@skiper.org

Skiper & Orhan Tüker - Donanım Malzemeleri -
Tekne Mümessilliklerimiz - İletişim   
 UTL © Copyright 2013

Web Güncelleme Karaweb   
      


-