Skipper Hakkında Donanım Malzemeleri Tekne Mümessilliklerimiz İletişim
Orhan Tüker
Karver
Web www.reckmann.com

KarverReckman.firması 1892 senesinde Hamburg’un Altona bölgesinde bir küçük atölye ile üretime başlamıştır.O tarihten itibaren yelkenciliğin ve yatçılık sektörünün bir kalite,süreklilik ve yaratıcılık sembolü olmuştur.

Araştırma-geliştirme ve mühendislik yatırımları en büyük hedefleri olmuştur. Dolayısıyla ürün çeşitliliğini ve teknolojilerini sürekli geliştirmişlerdir.

1973 senesinde ilk Admiral’s Cup teknesinin direği yapılmış ve kısa zaman içinde Reckmann direkleri tüm dünyaya yayılmıştır.

1980’lerden itibaren ana yelken ve genoalar için elle kumanda edilen ve hidrolik sarma (furling) sistemleri üretimi başlamıştır. Reckmann bu ürünlerinde de çok kısa bir zaman içinde kaliteleri ve de işleyiş performansları ile çok başarılı olmuştur.

Bu ürünler Reckmann’ı öncelikle tercih edilen bir marka haline getirmiştir.Hatta bu başarılı ürün üretimi Reckmann’ı Nautor Swan ‘ın sarma sistemlerinde standart ekipmanı haline getirmiştir.

1990 ‘lardan itibaren RF 90 modelleri ile Reckmann artık superyatların değişmez markası haline gelmiştir. Bugün Reckmann deniz ve yat ekipmanları firması paslanmaz,alüminyum ve karbon ürünleriyle, sürekli yenilenen teknoloji ve dızayn çalışmalarıyla ürün modellerini tartışılmaz hale getirmiştir.

 

Web www.reckmann.com
 

 
  UTL
  Çağla 1 Mahallesi 2. cadde No.4 Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbul
  Tel : 0 212 202 73 46-66 / Gsm : 0 533 273 29 85
  Fax: 0 212 292 91 93
  E-Mail: info@skiper.org

Skiper & Orhan Tüker - Donanım Malzemeleri -
Tekne Mümessilliklerimiz - İletişim   
 UTL © Copyright 2013

Web Güncelleme Karaweb