Skipper Hakkında Donanım Malzemeleri Tekne Mümessilliklerimiz İletişim
Orhan Tüker

Web www.www.lancelin.fr

Lancelin kurucusu Henri Lancelin ilk üretimini küçük bir atölyede 1907 senesinde yapmıştır ; O zaman ilk yaptığı halatlar ticari yelkenli gemiler ve de balıkçılar olmuş.Bugün işin başında ailenin dördüncü neslinden Nicolas Lancelin vardır. Teknolojik makine ve hammadde gelişmeleri yakından takip edilerek düzenli yatırımlar yapılmış ve firma bugünkü kalitesine,performansına ve tecrübesine ulaşmıştır. 106 senelik varmış oldukları tecrübe ile bugün Lancelin yat ve denizcilik sektörlerinin dışında sanayi – havacılık – askeri ürünler - araba ve dağ sporları – güvenlik /kurtarma gibi alanlarda Uluslararası piyasalarda faaliyet göstermektedirler.

Armare

Fransa yat sektörünün toplam halat ihtiyacının yaklaşık % 85 şini Lancelin firması karşılamaktadır.

Lancelin firmasının diğer çok önemli ayrıcalığı 106 senelik tecrübe ve teknolojik bilgileri ile proje mühendisliği yaparak projelere göre ısmarlama üretimler yapabilmeleridir. Yani standart ürünlerinin yanısıra mühendislik çalışmaları yapılarak ihtiyaçlara göre halatların üretim / hammadde kompozisyonları yapılmakta ve projeye göre ısmarlama halatlat üretilmektedir.


Fransa yelken federasyonu ve olimpik sınıflar , Fransa’nın bilinen organizasyonaları “Vendee Globe “ ve “Tour De France “ tekneleri ve katılımcıları , TP 52 - AC 45 – Wally –Swan gibi tekneler ve de klasik yatlar Lancelin firmasının başlıca referanslarıdır.

Lancelin Referansları

Web www.www.lancelin.fr
 
 
  UTL
  Çağla 1 Mahallesi 2. cadde No.4 Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbul
  Tel : 0 212 202 73 46-66 / Gsm : 0 533 273 29 85
  Fax: 0 212 292 91 93
  E-Mail: info@skiper.org

Skiper & Orhan Tüker - Donanım Malzemeleri -
Tekne Mümessilliklerimiz - İletişim   
 UTL © Copyright 2013

Web Güncelleme Karaweb